Wiejska Zagroda Kaczka z gruszką 9 kg

Wiejska Zagroda Kaczką z gruszką to sucha karma dla psa, wykonana z wysokiej klasy składników, stanowiąc dzięki temu ciekawą konkurencję dla podobnych produktów na rynku. Opakowanie 9 kg dobrze łączy niższą cenę z jakością. Zgodnie z samą nazwą produktu, karma powstała na bazie mięsa kaczki: suszonego oraz świeżego, a także warzyw i owoców. Produkt jest hipoalergiczny i wykonuje się go z regionalnych składników. W produkcji nie stosuje się konserwantów ani dodatków w postaci zbóż. Dodatek w postaci oleju z łososia może pozytywnie wpłynąć na wygląd sierści.

KUP TERAZ

Wiejska zagroda kaczka z gruszką - dawkowanie

Dawkowanie zależy oczywiście od wielkości oraz predyspozycji danego czworonoga. Poniżej przedstawiamy tabelę z sugerowanymi dawkami.

Waga psa Dawka karmy
5kg 65-110g
10kg 115-185g
20kg 195-310g
30kg 270-440g
40kg 320-525g
50kg 380-620g
60kg 440-710g

Powyższa rozbieżność w sugerowanej dawce produktu pochodzi ze zróżnicowanego zapotrzebowania psa na pożywienie pod względem własnej aktywności. Psiaki, które nie ruszają się sporo i większość czasu spędzają w domu nie potrzebują sporo pożywienia, czego nie można powiedzieć o pieskach chętnie bawiących się w ogrodzie i biegających przez sporą część dnia.

Wartości podane w tabeli dotyczą dorosłych psów. Przypominamy, że zapotrzebowanie ważącego 10 kg szczeniaka jest większe, niż 10-kilogramowego dorosłego psiaka.

Wiejska Zagroda Kaczka z gruszką 9 kg – cena

Kacze mięso jest idealne dla czworonogów, ponieważ jest lekkostrawne, a także stanowi źródło odżywczego białka i wspiera odporność ze względu na zawartość fosforu, potasu, żelaza oraz witamin. Natomiast drugi tytułowy składnik, czyli gruszka, wpływa na zdrowe mięśnie, układ trawienny, a także układ nerwowy.

Cena karmy firmy Wiejska Zagroda jest adekwatna do jakości. Chcąc zaoszczędzić warto kupować większe worki, ponieważ wtedy koszt zakupu w przeliczeniu na 1 kg jest niższy.

Wiejska Zagroda - producent wysokiej jakości karm
SPRAWDŹ NASZE KARMY

Wiejska Zagroda Kaczka z gruszką - opinie

Już od jakiegoś czasu kupuję mojemu psiakowi karmę z Wiejskiej Zagrody i kaczka z gruszką najlepiej mu podchodzi. Kupuję większe opakowania (9kg), bo wychodzą korzystnie cenowo, a przy tym nie muszę często robić zakupów. Polecam jednak sprawdzić na początek mniejsze opakowanie, bo mój drugi pies woli inny smak.


Kamila

Swego czasu mój pies niechętnie jadł nowe karmy, aż w końcu udało mi się znaleźć idealną z Wiejskiej Zagrody! Naprawdę polecam, bo psiak ewidentnie się cieszy na posiłek, a do tego ma dzięki temu więcej energii. Wybór konsultowałem ze znajomym weterynarzem i potwierdził, że ta karma jest bardzo dobra.


Dominik

Moje dwie suczki od razu pokochały karmę od Wiejskiej Zagrody. Wcześniej ciężko mi było kupić produkt, który by spełniał wymagania maltańczyków i w tym przypadku się udało. Skład jest bardzo dobry, dlatego właśnie zamówiłam dodatkowy worek karmy na zapas. Polecam :)


Karolina